Dlaczego my

  • Warto z nami współpracować

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się transportem i spedycją. Zapewne zadają sobie Państwo pytania, którą z tych firm wybrać? Która z tych firm zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie a dodatkowo będzie przystępna cenowo? Wiele czynników ma wpływ na to, że to właśnie my jesteśmy liderami w tej branży. Posiadamy ogromne, wieloletnie doświadczenie, stałych klientów, którzy chętnie do nas wracają. Oferta, jaką Państwu proponujemy jest bardzo konkurencyjna i łączy ze sobą wysoką jakość świadczonych usług ale też szybki czas realizacji.

  • Jakość

Jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem. Przygotowujemy dla Państwa najlepsze rozwiązania logistyczne.

  • Bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Państwa poczucie bezpieczeństwa. Powierzają nam Państwo często bardzo cenny towar i chcą Państwo, żeby trafił bezpiecznie na miejsce. Dlatego właśnie bezpieczeństwo przewożonego towaru jest dla nas najważniejsze. Dzięki profesjonalizmie i doświadczeniu naszych kierowców mogą być Państwo spokojni o powierzony nam ładunek. Posiadamy wysokie ubezpieczenie OCP, dzięki czemu mogą Państwo ze spokojem powierzyć nam cenny towar. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu krajowym jak i międzynarodowym stanowi dla Państwa zabezpieczeni. W razie kradzieży, zniszczenia, uszkodzenia a także opóźnienia w dostawie, ubezpieczenie gwarantuje naszym klientom szansę na uzyskanie odszkodowania w wyniku wyżej wymienionych szkód. Szybki czas realizacji Wiemy jak cenny jest dla Państwa czas i szanujemy go, dlatego wywiązanie się z terminowości jest dla nas niezwykle istotne. Nasi pracownicy to wyłącznie doświadczeni kierowcy, którzy są odpowiednio przygotowani i wyszkoleni. Dzięki umiejętnością potrafią poradzić sobie nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, punktualnie docierając w wyznaczone miejsca na świecie.

  • Konkurencyjne ceny

Przygotowujemy dla Państwa korzystne oferty, tak by byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Doradzamy jak można koszty zoptymalizować i obniżyć, zachowując przy tym wysoką jakość usług.

Nasze
atuty

  • Wykwalifikowana kadra
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Nowoczesna flota

200 pojazdów do dyspozycji