O nas

Wieloletnie doświadczenie

V8 Logistics to firma spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem. Najważniejsza jest dla nas jakość świadczonych usług. Dzięki naszym osiągnięciom zajmujemy wysoka pozycję na rynku. Niewątpliwie naszą domeną jest terminowość dostaw i partnerska współpraca. Nie boimy się wyzwań a dzięki zaangażowaniu w naszą pracę realizujemy nawet te najbardziej skomplikowane działania spedycyjne.

Profesjonalizm

Wiemy jak ważny jest rozwój, dlatego też inwestujemy w nowe samochody, profesjonalne systemy informacyjne a przede wszystkim w naszych pracowników, szkoląc ich na doskonałych specjalistów, żeby byli Państwo zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas wracali. Nasz zespół składa się przede wszystkim z ambitnych, otwartych i zaangażowanych osób dla których praca jest też przyjemnością.

Bezpieczeństwo

Zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego też do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, w sposób elastyczny, gwarantując przy tym bezpieczeństwo w realizacji zleceń. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji zleceń na takich kierunkach jak Bałkany, Unia Europejska, Skandynawia oraz kraje wschodnie.

Nasze
atuty

  • Wykwalifikowana kadra
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Nowoczesna flota

200 pojazdów do dyspozycji